Produkty
Chladnička obchodná 455 L, MM5PVLG
SKU: MM5PVLG
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna chladnička s presklenými dverami, pre obch. prevádzky
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Obchodné chladničky z našej ponuky sú ideálnou voľbou pre rôzne druhy obchodných prevádzok, alebo na reklamné a prezentačné účely. Dizajn exteriéru je možné prispôsobiť na mieru, v rôznych farebných prevedeniach. Vaše produkty sa tak stanú neprehliadnuteľné.
| Rozmery vonkajšie (šxhxv) | 750 x 730 x 2005 mm |
|---|---|
| Rozmery vnútorné (šxhxv) | 650 x 538 x 1480 mm |
| Využiteľný vnútorný objem | 455 L |
| Hmotnosť | 161 kg |
| Teplotný rozsah | +1º/+8ºC |
| Farba | interiér/exteriér: biela/čierna |
| El. pripojenie | 230V | 50 Hz |
| Výkon | 330 W |
| Chladivo | R 600a |