Produkty
Chladnička prezentačná 110 L, OC150
SKU: OC150
Cena na dopyt
Skladom
Polystyrénová chladnička otvorená, pre obch. prevádzky
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Obchodné chladničky z našej ponuky sú ideálnou voľbou pre rôzne druhy obchodných prevádzok, alebo na reklamné a prezentačné účely. Dizajn exteriéru je možné prispôsobiť na mieru, v rôznych farebných prevedeniach. Vaše produkty sa tak stanú neprehliadnuteľné.
| Materiál interiér/ exteriér | PS |
|---|---|
| Rozmery vonkajšie (šxhxv) | 680 x 505 x 1050 mm |
| Rozmery vnútorné (šxhxv) | 600 x 373 x 490 mm |
| Využiteľný vnútorný objem | 110 L |
| Hmotnosť | 50 kg |
| Teplotný rozsah | +3º/+8ºC |
| El. pripojenie | 230V | 50 Hz |
| Výkon | 400 W |
| Chladivo | R 290 |