Produkty
Chladnička prezentačná 160 L, MC450
SKU: MC450
Cena na dopyt
Skladom
Kartónová chladnička otvorená, pre obch. prevádzky
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Obchodné chladničky z našej ponuky sú ideálnou voľbou pre rôzne druhy obchodných prevádzok, alebo na reklamné a prezentačné účely. Dizajn exteriéru je možné prispôsobiť na mieru, v rôznych farebných prevedeniach. Vaše produkty sa tak stanú neprehliadnuteľné.
| Materiál interiér/ exteriér | Kartón |
|---|---|
| Rozmery vonkajšie (šxhxv) | 450 x 455 x 1920 mm |
| Rozmery vnútorné (šxhxv) | 410 x 390 x 1080 mm |
| Využiteľný vnútorný objem | 160 L |
| Hmotnosť | 10 kg (38 kg s chladiacim zariadením) |
| Teplotný rozsah | +1º/+8ºC |
| El. pripojenie | 230V | 50 Hz |
| Výkon | 650 W |
| Chladivo | R 600a |