Produkty
Chladnička vysoká 349 L, ATP500PO
SKU: ATP500PO
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna chladnička s plnými dverami, biela
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Vyberte si z našej ponuky kvalitných profesionálnych chladiacich zariadení.
Zariadenia patria prevažne do energetickej triedy A+++. K výraznej úspore energie prispievajú aj izolačné steny z ekologického polyuretánu s hrúbkou 40 – 60 mm (podľa typu a účelu použitia). Plnené sú ekologickým chladivom.
Podľa potrieb a typu prevádzky si môžete vybrať podstolové aj vysoké chladničky, s plnými alebo presklenými dverami, jednodverové aj dvojdverové. Takmer všetky modely sú k dispozícii v bielom aj nerezovom prevedení.
Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie cenovej ponuky.
| Rozmery vonkajšie (šxhxv) | 725 x 625 (+45) x 1995 mm |
|---|---|
| Rozmery vnútorné (šxhxv) | 580 x 478 x 1505 mm |
| Využiteľný vnútorný objem | 349 L |
| Hmotnosť | 92 kg |
| Teplotný rozsah | +1º/+8ºC |
| Farba | interiér/exteriér: biela |
| El. pripojenie | 230V | 50 Hz |
| Výkon | 200 W |
| Chladivo | R 600a |