Produkty
Chladnička vysoká 488 L, APA600PO
SKU: APA600PO
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna chladnička s plnými dverami, nerezová
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Vyberte si z našej ponuky kvalitných profesionálnych chladiacich zariadení.
Zariadenia patria prevažne do energetickej triedy A+++. K výraznej úspore energie prispievajú aj izolačné steny z ekologického polyuretánu s hrúbkou 40 – 60 mm (podľa typu a účelu použitia). Plnené sú ekologickým chladivom.
Podľa potrieb a typu prevádzky si môžete vybrať podstolové aj vysoké chladničky, s plnými alebo presklenými dverami, jednodverové aj dvojdverové. Takmer všetky modely sú k dispozícii v bielom aj nerezovom prevedení.
Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie cenovej ponuky.
| Rozmery vonkajšie (šxhxv) | 750 x 705(+45) x 1880 mm |
|---|---|
| Rozmery vnútorné (šxhxv) | 790 x 760 x 1990 mm |
| Využiteľný vnútorný objem | 488 L |
| Hmotnosť | 91 kg |
| Teplotný rozsah | +1º/+8ºC |
| Farba | interiér/exteriér: Biela/ Nerez ACX 845 |
| El. pripojenie | 230V | 50 Hz |
| Výkon | 240 W |
| Chladivo | R 600a |