Produkty
Mraznička vysoká 459L, ATG600NPO
SKU: ATG600NPO
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna mraznička s plnými dverami, biela
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Vyberte si z našej ponuky kvalitných profesionálnych mraziacich zariadení.
Zariadenia patria prevažne do energetickej triedy A+++. K výraznej úspore energie prispievajú aj izolačné steny z ekologického polyuretánu s hrúbkou 40 – 60 mm (podľa typu a účelu použitia). Plnené sú ekologickým chladivom.
Podľa potrieb a typu prevádzky si môžete vybrať podstolové aj vysoké mrazničky, s plnými alebo presklenými dverami. Takmer všetky modely sú k dispozícii v bielom aj nerezovom prevedení.
Neváhajte nás kontaktovať pre vypracovanie cenovej ponuky.
Vyrobené v EU.
| Rozmery vonkajšie (šxhxv) | 750 x 720(+45) x 1995 mm |
|---|---|
| Rozmery vnútorné (šxhxv) | 622 x 545 x 1503 mm |
| Využiteľný vnútorný objem | 459 L |
| Hmotnosť | 96 kg |
| Teplotný rozsah | -18º/-22ºC |
| Farba | interiér/exteriér: biela |
| El. pripojenie | 230V | 50 Hz |
| Výkon | 330 W |
| Chladivo | R 290 |