UV LED lampa germicídna - prenosná, 360°
SKU: 050401
Pre hotely, gastro-prevádzky, kancelárie, domácnosti ...
Ultrafialové žiarenie s vlnovou dĺžkou kratšou ako 300nm (tzv. UV-C žiarenie, alebo germicídne žiarenie) sa už desaťročia používa na dezinfekciu priestorov a sterilizáciu povrchov v nemocniciach, potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Toto pásmo žiarenia účinne zabíja vírusy, baktérie a plesne narušením štruktúry DNA mikroorganizmov.
LED lampa prostredníctvom UV-C žiarenia pôsobí napr. na Coronavirus, vírus chrípky A, Staphylococcus aureus, Candida albicans, Escherichia coli, roztoče atď.
Priame ožarovanie priestoru sa vykonáva bez prítomnosti ľudí.
Použitie: Hotel, Jedáleň, Kancelária, Obývačka, Spálňa, Kúpeľňa, atď.
Navrhovaná doba dezinfekcie: 1h - 2h na ploche cca 20 - 25 m2. Informácia slúži len ako orientačný údaj. Ak je potrebné použiť dezinfekciu vo väčšom priestore, primerane predĺžte dobu používania.
| Rozmery | 80 x 80 x 200 mm |
|---|---|
| Výkon | 32 W |
| Sálavý výkon | 128 mW |
| Vlnová dĺžka | UV-C 270-280nm |
| Účinnosť sterilizácie | 99% |
| Dosah | uhol dezinfekcie: 360° |
| Napájanie | DC 5V Lítium-iónová batéria |
| Nabíjanie batérie | 2 hod. |
| Výdrž batérie | 2 hod. |
| Funkcie diaľkového ovládania | vypínač , nastavenie času |
| Dosah diaľkového ovládača | 5-15m |
| Časovač | 15min / 30min / 1h / 2h / 4h |
| Ochranné funkcie | ochrana proti skratu, ochrana proti prepätiu, nadprúdové istenie |