Výrobník zmrzliny GELATO NXT1 i-Green
SKU: 040203
Výrobník zmrzliny GELATO NXT1 je špičkový domáci stroj s plnoautomatickou prevádzkou, jediný svojho druhu na svete. V júni 2019 získal od nemeckého testovacieho časopisu ocenenie ako najlepší kompresorový zmrzlinový stroj pre kupujúcich zo 6 testovaných, pričom ako jediný z nich je vyrábaný v Európe.
Do zmrzlinovača stačí naliať pripravené ingrediencie a jediným dotykom spustiť prípravu zmrzliny, sorbetu alebo mrazeného jogurtu. Na výber máte 5 rôznych úrovní konzistencie, a zmrzlina je až po dobu 8 hodín uskladnená/udržiavaná v ideálnej hustote a chuti.
Model GELATO NXT1 má špičkový softvér na ukladanie údajov. Pomocou softvéru sa automaticky nastavuje čas výroby a doba uskladnenia, podľa stáleho monitorovania teploty okolia a hustoty zmesi. Nie sú potrebné zbytočné časovače alebo komplikované manuálne operácie.
Výroba mrazených pochúťok je so zmrzlinovačom GELATO NXT1 skutočne PLNE AUTOMATICKÝ proces, v čase do 20/30 min. si s ním vyrobíte až 1 kg skvelej zmrzliny.
Model je vhodný pre menšie gastro-prevádzky, aj pre domácnosti.
| Ovládanie | automatické |
|---|---|
| Objem | 1,7 L |
| Rozmery | 265 x 385 x 220 mm |
| Čistá hmotnosť / Hrubá hmotnosť | 12,5 kg/ 13,4 kg |
| Výroba za cyklus | každých 20-30 min./1, 0 kg zmrzliny |
| Výkon | 165 W |
| El. napojenie | 220-240 V, 50-60 Hz |
| Otáčky indukčného motora | 32 RPM |
| Rozmery balenia | 410 x 530 x 360 mm/kartón |
| Dostupné farebné prevedenie | biela, čierna, červená, strieborná |