Umývačka pohárov ECO40
SKU: 130102
- Umývačka ECO40 je umývačka skla s košom 400 × 400 mm na poháre, šálky, tanieriky a príbory.
- Jednoduchá obsluha, trvácnosť a vysoká spoľahlivosť.
- S veľkými mechanickými tlačidlami a elektronickým ovládaním.
- Plášť a nádrž sú vyrobené z nerezovej ocele 304.
- Čiastočne lisované a robustné dvojité izolované dvere.
- Disponuje tiež technológiou dFilter s dvojitou filtráciou, ktorá zaisťuje vysokokvalitnú filtráciu vody pre ochranu všetkých komponentov a zaisťuje vynikajúce výsledky umývania.
- Všetky komponenty sa dajú ľahko vybrať pre každodenné čistenie a sú umiestnené v prednej časti stroja kvôli ľahkej servisnej údržbe.
- Voliteľné príslušenstvo, ako je digitálny displej, odtokové a čistiace čerpadlá, zmäkčovač vody, robí z tohto stroja dokonalého spoločníka pre akýkoľvek typ inštalácie a použitia.
Séria umývačiek riadu ECOLINE je vaša prvá voľba pre kvalitnú a jednoduchú základnú umývačku riadu, ktorá spoľahlivo robí svoju prácu.
Toto sú niektoré z hlavných funkcií: jednoduché mechanické ovládacie tlačidlá, čiastočne lisovaná efektívna nádrž s technológiou dvojitej filtrácie a jednoduchý prístup k servisu počas údržby stroja.
Plášť je vyrobený z odolného puzdra z nehrdzavejúcej ocele 304 s dvojitými izolovanými dverami a pevnými tvarovanými bočnými stenami. To všetko s jednoduchým elegantným dizajnom.
PROFESIONÁLNE: Profesionálny umývací systém, ktorý spĺňa celosvetové certifikácie.
TRVÁCNE: Robustné prevedenie, jednoduchá konštrukcia a kvalitný materiál zaručujú dlhodobé bezproblémové používanie v náročných podmienkach.
BEZPEČNÉ: Navrhnuté na zníženie rizika zranenia pri práci v náročných a intenzívnych podmienkach.
VÝKONNÉ: Dosiahnite najlepší výkon pri čistení pomocou najnovších technologických funkcií.
JEDNODUCHÉ: Intuitívne ovládanie a rýchly prístup k servisu pri každodennom používaní šetrí čas.
ECO: Zabezpečujeme maximálnu efektivitu a minimalizujeme dopad na životné prostredie.
Viac informácií o umývačkách a príslušenstve nájdete TU.
| Rozmery | 515 x 495 x 735 mm |
|---|---|
| Rozmer koša | 400 x 400 mm |
| Umývací cyklus | 60-120s, 60 košov/hod. |
| Spotreba vody | 1,7L |
| Ojem nádrže | 11L |
| Objem bojlera | 3L |
| Umývacie čerpadlo | 0.3 hp / 0,20 Kw |
| Ohrev nádrže | 2 Kw |
| Ohrev bojlera | 2,4 kW |
| Vstupný tlak vody | 2 - 4 bar |
| Vstupná teplota vody | 55 °C |
| Teplota oplachu | 82 °C |
| Teplota umývania | 55 °C |
| Hmotnosť | 38 Kg |
| El.pripojenie | 230V, 11,5A-2,5KW |
| Základné príslušenstvo | 1 kôš 400x400mm + košík na príbory |