Umývačka riadu TOP1200E
SKU: 130111
- Umývačka TOP1200E je priebežná umývačka riadu s košom 500×500 mm na taniere, poháre, drobné náčinie a príbory.
- Jednoduchá obsluha, trvácnosť a vysoká spoľahlivosť.
- S veľkými podsvietenými digitálnymi LED tlačidlami, multifunkčným displejom a elektronickým ovládaním.
- Plášť a nádrž sú vyrobené z nerezovej ocele 304.
- Plne lisované a robustné dvojité izolované dvere.
- Disponuje tiež technológiou dFilter s dvojitou filtráciou, ktorá zaisťuje vysokokvalitnú filtráciu vody pre ochranu všetkých komponentov a zaisťuje vynikajúce výsledky umývania.
- Všetky komponenty sa dajú ľahko vybrať pre každodenné čistenie a sú umiestnené v prednej časti stroja kvôli ľahkej servisnej údržbe.
- Voliteľné príslušenstvo, ako je digitálny displej, odtokové a čistiace čerpadlá, zmäkčovač vody, robí z tohto stroja dokonalého spoločníka pre akýkoľvek typ inštalácie a použitia.
Séria umývačiek riadu TOPLINE ponúka prémiovú úroveň s jednoduchými podsvietenými LED tlačidlami.
- Dvojité izolované dvere
- Plne lisovaná nádrž
- Multifunkčný displej
PROFESIONÁLNE: Profesionálny umývací systém, ktorý spĺňa celosvetové certifikácie.
TRVÁCNE: Robustné prevedenie, jednoduchá konštrukcia a kvalitný materiál zaručujú dlhodobé bezproblémové používanie v náročných podmienkach.
BEZPEČNÉ: Navrhnuté na zníženie rizika zranenia pri práci v náročných a intenzívnych podmienkach.
VÝKONNÉ: Dosiahnite najlepší výkon pri čistení pomocou najnovších technologických funkcií.
JEDNODUCHÉ: Intuitívne ovládanie a rýchly prístup k servisu pri každodennom používaní šetrí čas.
ECO: Zabezpečujeme maximálnu efektivitu a minimalizujeme dopad na životné prostredie.
Viac informácií o umývačkách a príslušenstve nájdete TU.
| Rozmery | 645 x 710 x 1490 mm |
|---|---|
| Rozmer koša | 500 x 500 mm |
| Umývací cyklus | 60-120-180s, 60 košov/hod. |
| Spotreba vody | 1,7L |
| Ojem nádrže | 20L |
| Objem bojlera | 10L |
| Umývacie čerpadlo | 1 hp / 0,75 Kw |
| Ohrev nádrže | 4 Kw |
| Ohrev bojlera | 9 kW |
| Vstupný tlak vody | 2 - 4 bar |
| Vstupná teplota vody | 55 °C |
| Teplota oplachu | 82 °C |
| Teplota umývania | 55 °C |
| Hmotnosť | 145 Kg |
| El.pripojenie | 400V, 14,2A/9,8KW |
| Základné príslušenstvo | 2 koše 500x500 mm na koše/univ. + košík na príbory |