Produkty
Vákuovačka GourmetVAC 280
SKU: 01385
Cena na dopyt
Skladom
Vákuový zvárací systém s príslušenstvom
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
- Bezpečné vákuovanie s dvojitým zvarovým švom
- Zvar na max.30 cm pri akejkoľvek dĺžke, ideálne pre ryby a mäso
- Funkčný, plochý dizajn pre veľmi tichú prácu
- Jednoduché čistenie vďaka odnímateľnej vákuovej komore
- Nastaviteľná, plynulá sila vákua SVS: ideálna pre citlivé potraviny
- Piestové čerpadlo (15L/min) a výkonný motor
- Praktický krídlový uzáver pre jednoduché zatváranie
- Nastaviteľný čas zvárania: ideálne pre vlhké alebo marinované jedlá
- Integrovaná rezačka pre praktické rezanie fólií
- Všestranné funkcie: ručné zváranie, automatické vákuovanie
- Vrátane funkcie nádoby na použitie s vákuovými nádobami
- Vrátane 10 profesionálnych vrecúšok (20x30 cm) + vákuovej hadice na nádoby (nie je súčasťou balenia adaptér na VacuBoxy )
čo je SVS?
Aktivujte a ukončite proces vysávania manuálne stlačením tlačidla (pulzná funkcia).
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 400x90x170 |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 2.0 |
| Materiál | Plast |
| Farba | Strieborná |
| Obsluha | Jemný dotykový panel |
| Zvar | Dvojitý, do 30 cm |
| Monitorovanie teploty | áno |
| SVS regulácia vákua | áno |
| Funkcia vákuovej nádoby | áno |
| Integrovaná rezačka | áno |
| Systém dvojitého čerpadla | áno |
| Regulácia času zvárania | áno |
| Odkvap | Odnímateľný |
| Vákuová pumpa | 15 l/min. |
| Výkon (watt) | 130 |
| Napätie | 220-240V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Príslušenstvo | 10 profesionálnych vreciek 20x30 cm, vákuová trubica na nádoby |