Produkty
Vákuovačka VacuChef 40
SKU: 01417
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna komorová vákuová zváračka
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
- Kompaktná komorová vákuová zváračka, ideálna na uchovanie sviežosti a marinovanie
- Veľkosť komory: 26,5x26,5x6 cm (objem komory 3L)
- Silná profesionálna vákuová pumpa: 70 l/min.
- Takmer 100% vákuum
- Dvojitý zvar pre vrecká do šírky 25 cm
- S integrovanou svorkou vrecka pre bezpečné umiestnenie vrecka vo vákuovej komore
- Všestranné funkcie:
- Kombinované vákuovanie a uzatváranie s individuálnym nastavením pre tvrdé a mäkké, ako aj suché a vlhké potraviny
- Manuálne uzatváranie
- Automatické marinovanie vo vákuovom vrecku
- Vhodné aj na vákuovanie nádob na čerstvé potraviny (nevyhnutná vákuová hadica je súčasťou balenia)
- Praktické zobrazenie procesu
- Vysoko kvalitné spracovanie: puzdro z nehrdzavejúcej ocele a sklenené veko z tvrdeného skla
- Vákuové zváranie je možné aj mimo zariadenia pomocou štruktúrovaného vrecka
- Jednoduché, intuitívne ovládanie pomocou dotykového ovládacieho panela
- Vrátane 20 profesionálnych vrecúšok (25x28 cm) + vákuová hadica na nádoby (nie je súčasťou balenia adaptér pre VacuBoxy).
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 320 x 175 x 355 |
|---|---|
| Veľkosť komory (ŠxVxH mm) | 265x60x265 |
| Hmotnosť (kg) | 8,4 |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ, sklo |
| Obsluha | Jemný dotykový panel |
| Zvar | Dvojitý, do 25 cm |
| Monitorovanie teploty | áno |
| Funkcia vákuovej nádoby | áno |
| Regulácia času zvárania | áno |
| Systém dvojitého čerpadla | áno |
| Ukazovateľ postupu | áno |
| Funkcia marinovania | áno |
| Odkvap | Integrovaný |
| Vákuová pumpa | 70 l/min., 4 piestové čerpadlá |
| Maximálny podtlak | 0,95 bar |
| Výkon (watt) | 280 |
| Napätie | 220-240V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS,CE |
| Príslušenstvo | Vákuová trubica na nádoby, 20 profesionálnych vreciek 25x28 cm |