Produkty
Vákuovačka VacuChef 50
SKU: 01416
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna komorová vákuová zváračka
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
- Kompaktná komorová vákuová zváračka - ideálna na tvrdé, mäkké, suché a tekuté potraviny
- Veľkosť komory: 310x90x220 mm / Objem komory: cca 4 l
- Silná, rýchla 4-piestová vákuová pumpa s 70 l/min (dosiahnuteľný podtlak: -0,95 bar)
- Dvojitý zvarový šev, každý s hrúbkou 2 mm, pre vrecká do šírky 30 cm
- Vysokokvalitný tlakomer na zobrazenie aktuálneho podtlaku vo vákuovej komore
- Intuitívny dotykový ovládací panel
- Vysokokvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele a veko z obzvlášť robustného tvrdeného skla s mäkkým zatváraním
- S integrovanou svorkou pre bezpečné umiestnenie vrecka vo vákuovej komore
- Odnímateľná tesniaca lišta, napr.pre ľahké čistenie komory
- Všestranné funkcie: Individuálne nastaviteľné vákuum a funkcia zvárania - Doba vákua: 5 - 60 sekúnd. (v 5 sekundových prírastkoch) - Čas zvárania: 3 - 9 sekúnd. (v krokoch po 1 sekunde), čas zvárania je možné nastaviť manuálne, funkcia marinovania
- Vákuové tesnenie je možné aj mimo zariadenia pomocou konštrukčných vrecúšok, napríklad pre obzvlášť veľké potraviny
- Hadicová prípojka aj pre vákuové uzatváranie vákuových nádob a vreciek Vacu ZIP (nutný adaptér)
- Vrátane 30 vrecúšok 28x25 cm, náhradného tesnenia a vákuovej trubice
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 360 x 210 x 290 |
|---|---|
| Veľkosť komory (ŠxVxH mm) | 310x90x220 |
| Hmotnosť (kg) | 8.05 |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ, sklo |
| Obsluha | Jemný dotykový panel |
| Zvar | Dvojitý, do 30 cm |
| Monitorovanie teploty | áno |
| Funkcia vákuovej nádoby | áno |
| Regulácia času zvárania | áno |
| Systém dvojitého čerpadla | áno |
| Ukazovateľ postupu | áno |
| Funkcia marinovania | áno |
| Odkvap | Integrovaný |
| Vákuová pumpa | 70 l/min. |
| Maximálny podtlak | 0,95 bar |
| Výkon (watt) | 300 |
| Napätie | 220-240V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Príslušenstvo | Vákuová trubica na nádoby, náhradné tesnenie, 30 vreciek 28x25 cm |