Produkty
Vákuovačka VacuChef 70
SKU: 01418
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna komorová vákuová zváračka
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
- Kompaktná profesionálna komorová vákuová zváračka
- Veľkosť komory: 305x322x100 mm/Objem komory: cca 8 l
- Puzdro a komora z nehrdzavejúcej ocele
- Dvojitý zvarový šev so šírkou 30 cm
- Bezpečné vysávanie a uzatváranie vlhkých a tekutých potravín
- Silná, rýchla profesionálna vákuová pumpa – 70 l / min.
- Vysoko kvalitný tlakomer na zobrazenie aktuálneho tlaku
- Takmer 100% vákuum
- Maximálny podtlak: -0,95 bar
- Uzavretá vákuová komora so zaobleným, priehľadným a extra pevným skleneným vekom (kalené sklo)
- Digitálne zobrazenie procesu funkcie vákua a zvárania
- Nastaviteľné vákuum a čas zvárania
- Vrátane 30 profesionálnych tašiek (20x30 cm)
čo je SVS?
Aktivujte a ukončite proces vysávania manuálne stlačením tlačidla (pulzná funkcia).
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 365 x 235 x 410 |
|---|---|
| Veľkosť komory (ŠxVxH mm) | 305 x 100 x 322 |
| Hmotnosť (kg) | 12.0 |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ, sklo |
| Obsluha | Jemný dotykový panel |
| Zvar | Dvojitý, do 30 cm |
| Monitorovanie teploty | áno |
| SVS regulácia vákua | áno |
| Funkcia vákuovej nádoby | áno |
| Regulácia času zvárania | áno |
| Systém dvojitého čerpadla | áno |
| Ukazovateľ postupu | áno |
| Funkcia marinovania | áno |
| Odkvap | Integrovaný |
| Vákuová pumpa | 70 l/min., 4 piestové čerpadlá |
| Maximálny podtlak | 0,95 bar |
| Výkon (watt) | 350 |
| Napätie | 220-240V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Príslušenstvo | 30 profesionálnych vreciek 20x30 cm |