Produkty
Vákuovačka VacuChef 77
SKU: 01420
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna komorová vákuová zváračka
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
- Plne automatický systém vákuového zvárania - na vákuové uzatváranie vašich potravín
- Prírodné skladovanie bez konzervantov
- Vákuovo uzavreté potraviny vydržia čerstvé až 8x dlhšie
- Kompaktná profesionálna vákuová tesniaca komora, takmer 100% vákuum
- Puzdro a komora vyrobené z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
- Veľkosť komory: 300x115x350 mm (objem komory: 11L)
- Bezpečné vysávanie a uzatváranie vlhkých a tekutých potravín, keďže vrecká je možné upevniť vo vákuovej komore pomocou svorky
- Dvojitý zvar (2x2,5 mm) – Šírka: 29 cm
- Vhodné pre vrecká do šírky 29 cm
- Silná, rýchla profesionálna vákuová pumpa – 77 l/min. – 4,5 m3/h
- Mimo zariadenia je možné vákuovať a zvárať vrecká alebo rolky, napríklad na spracovanie väčších potravín
- Manuálne zobrazenie tlaku
- Uzavretá vákuová komora so zaobleným a priehľadným vekom z plexiskla
- Digitálne zobrazenie procesu funkcie vákua a zvárania
- Nastaviteľné vákuum a čas zvárania
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 360 x 360 x 430 |
|---|---|
| Veľkosť komory (ŠxVxH mm) | 300 x 115 x 350 |
| Hmotnosť (kg) | 24.0 |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ, plexisklo |
| Obsluha | Jemný dotykový panel |
| Zvar | Dvojitý, do 29 cm |
| Monitorovanie teploty | áno |
| SVS regulácia vákua | áno |
| Funkcia vákuovej nádoby | áno |
| Regulácia času zvárania | áno |
| Systém dvojitého čerpadla | áno |
| Ukazovateľ postupu | áno |
| Odkvap | Integrovaný |
| Vákuová pumpa | 77 l/min., 4 dvojitý piest |
| Maximálny podtlak | 0,99 bar |
| Výkon (watt) | 630 |
| Napätie | 220-240V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | CE |