Produkty
Vákuovačka VacuChef SlimLine
SKU: 01419
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna komorová vákuová zváračka s extra plochým krytom
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
- Kompaktná komorová vákuová zváračka s extra plochým krytom
- Takmer 100% vákuum
- Veľkosť komory: 300x290x90 mm (objem komory 8L)
- Ultra tenký dizajn / ideálny na použitie vo vašich kuchynských výsuvoch
- Puzdro a komora z nehrdzavejúcej ocele
- Šírka dvojitého zvaru: 30 cm
- Silná profesionálna vákuová pumpa – 70 l / min.
- Vysoko kvalitný tlakomer na zobrazenie aktuálneho tlaku
- Uzavretá vákuová komora s priehľadným skleneným vekom
- Digitálne zobrazenie procesu funkcie vákua a zvárania
- Nastaviteľné vákuum a čas zvárania
- Vrátane 30 profesionálnych tašiek (20x30 cm) + 1 náhradná zváracia lišta
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 500 x 167 x 405 |
|---|---|
| Veľkosť komory (ŠxVxH mm) | 300x90x290 |
| Hmotnosť (kg) | 13,5 |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ |
| Farba | Nerez, sklo |
| Obsluha | Jemný dotykový panel |
| Zvar | Dvojitý, do 30 cm |
| Monitorovanie teploty | áno |
| SVS regulácia vákua | áno |
| Funkcia vákuovej nádoby | áno |
| Regulácia času zvárania | áno |
| Systém dvojitého čerpadla | áno |
| Ukazovateľ postupu | áno |
| Funkcia marinovania | áno |
| Vákuová pumpa | 70 l/min., 4 piestové čerpadlá |
| Maximálny podtlak | 0,95 bar |
| Výkon (watt) | 400 |
| Napätie | 220-240V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS,CE |
| Príslušenstvo | 30 profesionálnych vreciek 20x30 cm, 1 náhradná tesniaca lišta |