Produkty
Vákuovačka VR390 advanced
SKU: 01522
Cena na dopyt
Skladom
Vákuový zvárací systém s príslušenstvom
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
- Všestranné funkcie:
- Automatické vákuovanie a tesnenie- Nastaviteľná doba vákuovania pre suché a vlhké potraviny- Nastaviteľná sila vákua (normálna / šetrná)- Manuálne tesnenie- Funkcia vákuovej nádoby (vákuová nádoba nie je súčasťou balenia)
- Pre obzvlášť stabilný, 2,5 mm hrubý zvar až do šírky 30 cm
- Viaccyklový: Je možné vykonať až 75 cyklov nepretržite
- Vákuová pumpa s dlhou životnosťou až 12 litrov/min a maximálnym podtlakom -0,8 baru
- Kvalitné prevedenie, predná časť z nehrdzavejúcej ocele
- Odnímateľná odkvapkávacia miska na nahromadenú tekutinu
- Elektronické monitorovanie teploty
- Vrátane 10 profesionálnych vrecúšok (20x30 cm) + vákuovej hadice na nádoby (nie je súčasťou balenia adaptér na VacuBoxy)
čo je SVS?
Aktivujte a ukončite proces vysávania manuálne stlačením tlačidla (pulzná funkcia).
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 365 x 70 x 140 |
|---|---|
| Hmotnosť (kg) | 1,5 |
| Materiál | Nehrdzavejúca oceľ, plast |
| Obsluha | Jemný dotykový panel |
| Zvar | Jednoduchý, do 30 cm, hrúbka 2,5 mm |
| Monitorovanie teploty | áno |
| SVS regulácia vákua | áno |
| Funkcia vákuovej nádoby | áno |
| Regulácia času zvárania | áno |
| Systém dvojitého čerpadla | áno |
| Viaccyklové zváranie | 75 cyklov non-stop |
| Odkvap | Odnímateľný |
| Vákuová pumpa | 12 l/min. |
| Výkon (watt) | 110 |
| Napätie | 220-240V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Príslušenstvo | 10 profesionálnych vreciek 20x30 cm, vákuová trubica na nádoby |