Automatický odlučovač tukov GS1850 AST
SKU: 040112
Automatický odlučovač GS je prvý proaktívny separátor tukov, ktorý dokáže oddeliť emulgovaný a nasýtený živočíšny tuk skôr ako stuhne. Na oddeľovanie tukov GS používa tepelnú energiu z odpadovej vody, a využíva rozdielne hustoty vody a tukov. Lapač oddeľuje aj pevné častice, čím prispieva k zníženiu zaťaženia čističiek odpadových vôd. Pevné látky sa automaticky preosievajú a ukladajú do externej nádoby. Nie je potrebné žiadne opakované prečerpávanie mastnoty, ani dopĺňanie čistej vody.
GS využíva zdroje obnoviteľnej energie, nepotrebuje žiadne biologické činidlá, enzýmy či chemikálie.
Žiadne vykurovacie telesá
Nízke prevádzkové náklady
Samočistenie lapača
Recirkulácia "sivej vody"
Trvalo udržateľná technológia
Vhodný pre veľké, rušné prevádzky
Prečítajte si viac na našom BLOGU – TU:
| Prietok | 1.85 l/s |
|---|---|
| El. napojenie | 230 V |
| Kmitočet | 50Hz |
| Prúd | 0,49 A |
| Priemerná spotreba energie | 47,6 W/ hod. |
| Šírka | 836 mm, Výška - 436 mm, Hĺbka - 437 mm |
| Vstup | 1 "½ /40 mm |
| lnvertný vstup | 1 "¼ / 32mm |
| Výstup | 2 "/ 50 mm |
| Solenoid | horúca voda: ¾ "/ 22 mm |