Produkty
Odlučovač tukov MINI ST24
SKU: 84212100
Cena na dopyt
Skladom
Separácia tukov a olejov z odpadových vôd
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Manuálny odlučovač tukov MINI ST 24 je určený na separáciu tukov a olejov, a na ochranu kanalizácie pred zanášaním vo všetkých kuchynských a potravinárskych prevádzkach, v ktorých dochádza k uvoľňovaniu tukov do odpadovej vody. Nepotrebuje žiadne el. napojenie, odlučovanie funguje na základe rozdielnej hustoty separovaných tekutín a gravitácie. Je vhodný pre menšie prevádzky.
Prečítajte si viac na našom BLOGU – TU.
| Materiál | LDPE |
|---|---|
| Rozmery | 390 x 350 x 390 mm |
| Objem nádoby | 24 l |
| Hmotnosť | 3,60 kg |
| Prietok | 0,5 - 1,5 l/s |
| Prípojka vstup/výstup | 50 mm |
| Výška pre prípojku vstupu | 300 mm |
| Výška pre prípojku výstupu | 280 mm |
| Veko | Ø 320 mm |
| Ventilácia | Ø 50 mm |