Výrobník zmrzliny GELATO CHEF 2200 i-Green
SKU: 040201
Výrobník zmrzliny GELATO CHEF 2200 prináša skvelý a jednoduchý spôsob, ako si profesionálne vyrobiť zmrzlinu aj v domácich podmienkach, alebo v malých gastro-prevádzkach. Je to malý, kompaktný ekonomický stroj so špeciálnou odoberateľnou AL nádobou. Zmrzlinu si pripravíte jednoducho podľa priloženého návodu a receptov, nie je potrebné žiadne predchladenie. Do 35 min. dokážete vyrobiť až 800 g zmrzliny.
Zariadenie má výkonný elektrický indukčný motor. Zmrzlina sa ľahko vyberá a dávkuje lyžicou na zmrzlinu, ktorá je súčasťou vybavenia. Misky sa ľahko čistia.
GELATO CHEF 2200 je ideálny zmrzlinovač pre každého, kto chce mať kvalitný stroj a popritom ušetriť.
| Ovládanie | manuálne |
|---|---|
| Objem | 1,5 L |
| Rozmery | 245 x 345 x 305 mm |
| Čistá hmotnosť / Hrubá hmotnosť | 10 kg/ 12,2 kg |
| Výroba za cyklus | každých 25-35 min./ 0,80 kg zmrzliny |
| Výkon | 140 W |
| El. napojenie | 220-240 V, 50 Hz |
| Otáčky indukčného motora | 30 RPM |
| Rozmery balenia | 340 x 470 x 400 mm/kartón |
| Dostupné farebné prevedenie | červená, strieborná, biela |