Výrobník zmrzliny DOLCE VITA 1,5L
SKU: 040231
Stroj na výrobu zmrzliny Dolce Vita s akumulačnou funkciou je váš pomocník na štýlovú prípravu všetkých druhov zmrzliny, sorbetov alebo granity. Dolce Vita je jediný spotrebič s nerezovou vnútornou nádobou leštenou do zrkadlového lesku, dobre sa na ňu pozerá, ľahko sa čistí, je hygienická a absolútne odolná proti poškriabaniu. Veko má veľkoryso dimenzovaný otvor na nalievanie alebo pridávanie ingrediencií. Dolce Vita je mimoriadne užívateľsky prívetivý výrobník zmrzliny, ktorý zaručuje vždy dokonalé výsledky.
Zmrzlina pre 6-10 osôb (900 g.) len za 20-30 minút.
Akumulátor studenej zmrzliny so vzduchotesne uzavretou nádobou s dvojitou stenou.
Miešanie poháňané elektromotorom.
Stroj má viacnásobné využitie - je tiež ideálny na okamžité chladenie akéhokoľvek druhu nápoja. Má elegantný dizajn a vyzerá atraktívne na stole ako vedro na ľad alebo chladenie na fľaše. Mrazená nádoba si udrží teplotu -10°C asi 2 hodiny.
Výrobník zmrzliny Dolce Vita je dostupný aj s objemom nádoby 1,1L - v bielom alebo červenom farebnom prevedení.
Viac informácií o strojoch na výrobu zmrzliny, ďalšie modely a príslušenstvo nájdete TU.
| Rozmery | 195x195x260 mm |
|---|---|
| Hmotnosť | 3,2kg |
| Objem nádoby | 1,5 L |
| Výška nádoby | 18 cm |
| El.pripojenie | 220V-240V 50Hz/1 - 15W |
| Materiál nádoby | nehrdzavejúca oceľ 18/10 |
| Výrobný cyklus | Každých 20-30 minút 900 g. |
| Dostupné farby | biela, čierna |