Produkty
Indukčná platňa GS3500 Gastro Eco
SKU: 02367
Cena na dopyt
Skladom
Mobilná gastro indukčná varná doska
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Mobilná gastro indukčná varná doska.
- Vysoký výkon až 3500 wattov
- Robustné puzdro z nehrdzavejúcej ocele
- Sklokeramický povrch
- Presné a jednoduché ovládanie pomocou senzorového dotykového displeja pod sklokeramikou
- Prehľadný digitálny LED displej
- Funkcia časovača 1 - 180 minút v 1 minútovom intervale
- Predvoľba teploty cca. 60 ° C - 240 ° C v krokoch po 20 ° C
- 10 úrovní výkonu
- Individuálne nastaviteľný časovač, úroveň výkonu a teplota
- Rýchle a energeticky efektívne
- Automatická detekcia panvice
- Funkcia zámku - zámok tlačidiel a detský zámok
- Bezpečnostný spínač na ochranu pred prehriatím
- Jednoduché a ľahké čistenie
- Zaťaženie 10 kg
| Varné dosky | 1 |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 10 kg |
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 330 x 100 x 420 |
| Hmotnosť (kg) | 4,9 |
| Materiál | Nerezová oceľ, sklo |
| Teplota (°C) | 60 - 240 |
| Farba | Nerezová oceľ, čierna |
| Ovládanie | Dotykový senzor |
| Displej | Červená |
| Časovač | 1-180 min |
| Funkcia uzamknutia | Áno |
| Veľkosť hrnca | 12-24 cm |
| Úrovne výkonu | 10 |
| Úrovne teploty | 10 |
| Automatická detekcia hrnca | Áno |
| Inteligentné ovládanie | Áno |
| Ochrana proti prehriatiu | Áno |
| Sklo | Celosklenená |
| Napätie | 230V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Výkon (watt) | 3500 |