Produkty
Indukčná platňa GS3500 Gastro Ecostyle
SKU: 02370
Cena na dopyt
Skladom
Profesionálna mobilná indukčná varná doska
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Profesionálna mobilná indukčná varná doska.
- Vysoký výkon až 3500 wattov
- Robustné puzdro z nehrdzavejúcej ocele
- Sklokeramický povrch
- Jednoduché ovládanie pomocou nerezových otočných ovládačov
- 6 stupňov výkonu
- Automatická detekcia hrnca - pre indukčný riad od Ø 12 - 26 cm
- Jednoduché čistenie
- Ochrana proti prehriatiu
| Varné dosky | 1 |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 10 kg |
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 330 x 100 x 420 |
| Hmotnosť (kg) | 4,9 |
| Materiál | Nerezová oceľ, sklo |
| Teplota (°C) | 60 - 240 |
| Farba | Nerezová oceľ, čierna |
| Displej | Červená |
| Ovládanie | Otočný ovládač |
| Veľkosť hrnca | 12-26 cm |
| Úrovne výkonu | 6 |
| Úrovne teploty | 6 |
| Automatická detekcia hrnca | Áno |
| Inteligentné ovládanie | Áno |
| Ochrana proti prehriatiu | Áno |
| Sklo | Celosklenená |
| Napätie | 230V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Výkon (watt) | 3500 |