Produkty
Indukčná platňa GS3500 TC Thermo Control
SKU: 02371
Cena na dopyt
Skladom
Mobilná gastro indukčná varná doska
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Mobilná gastro indukčná varná doska.
- Pre profesionálnych a náročných hobby kuchárov
- Pečenie a varenie s presnosťou na stupeň vďaka inovatívnemu teplomeru ThermoControl pre presnú kontrolu teploty
- Ideálne na presné pečenie steaku alebo pečeného mäsa, na varenie sous vide a na udržanie jedla v teple
- Vysoko kvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele
- Precízne varenie s inteligentným ovládaním pri 12 rôznych úrovniach výkonu
- Funkcia časovača od 1 minúty do 23 hodín 59 minút
- Presné nastavenie teploty od 60-240 °C (do 100 °C v krokoch po 10 °C, od 100 °C po 20 °C)
- Výkon 3500 Wattov
- Automatická detekcia panvice (priemer 12 - 28 cm Ø)
- Dva režimy prevádzky teplomeru ThermoControl (40-160 °C v krokoch po 1 °C):
- Udržiavanie konštantnej teploty (napríklad pre varenie sous vide, fondue alebo na udržanie teploty jedla)
- Funkcia automatického vypnutia po nastavení teplota jadra bola dosiahnutá
- Sklokeramický celosklenený povrch
- Intuitívne ovládanie dotykovým senzorom
- Ochrana proti prehriatiu
- Vrátane praktického držiaka na teplomer
- Bezpečné umiestnenie vďaka protišmykovým nožičkám
| Varné dosky | 1 |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 18 kg |
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 355 x 110 x 460 |
| Hmotnosť (kg) | 5,5 |
| Materiál | Nerezová oceľ, sklo |
| Teplota (°C) | 60 - 240 |
| Farba | Čierna, nehrdzavejúca oceľ |
| Ovládanie | Dotykový senzor |
| Displej | Červená |
| Časovač | 23 hodín 59 minút |
| Veľkosť hrnca | 12-28 cm |
| Úrovne výkonu | 12 |
| Úrovne teploty | 12 |
| Automatická detekcia hrnca | Áno |
| Inteligentné ovládanie | Áno |
| Ochrana proti prehriatiu | Áno |
| Sklo | Celosklenená |
| Napätie | 230V~, 50Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Výkon (watt) | 3500 |
| Vrátane príslušenstva | Teplomer |