Produkty
Indukčná platňa GS3500 IP Pro
SKU: 02372
Cena na dopyt
Skladom
Mobilná gastro indukčná varná doska
Doprava po celom SR
Servisná podpora
Originálne produkty
Mobilná gastro indukčná varná doska.
- Pre profesionálnych a náročných hobby kuchárov
- Výkonný 3500 watt
- Vysoko kvalitné puzdro z nehrdzavejúcej ocele
- Precízne varenie s inteligentným ovládaním pri 12 rôznych úrovniach výkonu
- Intuitívne ovládanie dotykovým senzorom
- Funkcia časovača až do 23 hodín 59 minút
- Presné nastavenie teploty od 60 do 240 °C (v krokoch po 10 °C)
- Automatická detekcia panvice (12 - 28 cm Ø)
- S praktickou funkciou udržiavania tepla
- Sklokeramický celosklenený povrch
- Ochrana proti prehriatiu
- Bezpečné umiestnenie vďaka protišmykovým nožičkám
- nosnosť 18 kg
| Varné dosky | 1 |
|---|---|
| Max. zaťaženie | 18 kg |
| Rozmery (ŠxVxH mm) | 355 x 110 x 445 |
| Hmotnosť (kg) | 5,5 |
| Materiál | Nerezová oceľ, sklo |
| Teplota (°C) | 60 - 240 |
| Farba | Nerezová oceľ, čierna |
| Ovládanie | Dotykový senzor |
| Displej | Červená |
| Časovač | 23 hodín 59 minút |
| Funkcia udržiavania tepla | Áno |
| Veľkosť hrnca | 12-28 cm |
| Úrovne výkonu | 12 |
| Úrovne teploty | 12 |
| Automatická detekcia hrnca | Áno |
| Inteligentné ovládanie | Áno |
| Ochrana proti prehriatiu | Áno |
| Sklo | Celosklenená |
| Napätie | 230V~, 50-60Hz |
| Certifikačná značka | GS/CE |
| Výkon (watt) | 3500 |